Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Výroba živej Pi vody

Výroba živej Pi vody

Výroba živej Pi vody

Pi výskumy začali preto, aby mohli normálnu vodu z vodovodu ošetriť tak, by zasa vznikla „živá voda“ s takými vlastnosťami, ktoré mohla vytvoriť pôvodne iba príroda, takže prebieha oživovanie mŕtvej vody.


Pi voda - Pi viz

Pi technológia čistenia vody v praxi

Čistenie vody- fáza primárneho čistenia

V tejto fáze sa filtrujú a odstraňujú všetky fyzikálne nečistoty a veľká časť chemického znečistenia.

Pí čistiace zariadenia vody čistia vodu z vodovodu rôznymi filtračnými procesmi, aby dosiahli žiadanú čistotu vody, a tak môžu vytvoriť v ďalších fázach vysoko kvalitnú Pi vodu.


V stolnom čistiacom zariadení MAUNAWAI prebiehajú 3 fázy filtrácie a pri zariadeniach pod drez aj viac.

maunawai ziva pi voda

Keramický filter je prvým filtrom v systéme čistenia vody, ktorý má za úlohu zadržať čiastočky prachu, hrdze, piesku a iných pevných častíc. Filter má priemer pórov 0,2 µm, takto zachytáva aj baktérie, a tým účinne zabráni vytvoreniu zárodkov všetkého druhu.

Pi voda - Pi viz

V centrálnej jednotke filtračného zariadenia MAUNAWAI® sa nachádza filtračná vrstva z viac ako 20 rôznych druhov starostlivo vytvorených keramických častíc. Špeciálna technológia výroby tohto porózneho a stabilného keramického matrixu je veľmi náročná. Vypaľovaním suroviny prastarého korundu pri teplote 1000 °C v prirodzenej viazanej forme sa vpália (vryjú) charakteristické informácie a vlastnosti materiálu. Takto uložená informácia prostredníctvom dlhovlnného infračerveného žiarenia a iónovej výmeny sa odovzdáva vode, nezapadajúce (neprirodzené) informácie sa neutralizujú a vráti sa pôvodná klastrová molekulárna štruktúra vody.

Spolupôsobením keramickej-mixtúry MAUNAWAI®, elektrickej vodivosti kolloidného korundu, vzniknutých elektromagnetických vĺn, dlhovlnného infračerveného žiarenia a procesov iónovej výmeny, prebieha početné množstvo posilňujúcich a urýchľujúcich synergických procesov, ktoré prispejú ku zlepšeniu kvality vody.

V ďalšej fáze voda prejde špeciálnym High Tech aktívnym uhlím a takto sa odstráni z vody vápnik, dusík a sodík, prípadne sa ich množstvo redukuje počas filtračného procesu. Odstránia sa aj pesticídy, zbytky liekov, hormonálne prípravky, ťažké kovy a mnohé iné nečistoty.

Uhlíkové filtre zachytávajú a odstraňujú nečistoty, a to chemicky alebo fyzikálne- rozpustia ich alebo zachytávajú. Americké inštitúty, napr. Epa pokladajú aktívne uhlie za najlepšiu dostupnú technológiu, ktorá umožňuje odstránenie chlóru a iných nečistôt.

Pi filter na vodu aktivne uhlie

Kremičitý piesok s iónovou výmenou svojím pozitívnym nábojom obnovuje štruktúru vody. Táto vrstva je hlavným komponentom filtrácie dusíka a vápnika MAUNAWAI zariadení. Vytvoria sa zväzky vodných molekúl.

Výsledky laboratórnych a vedeckých prieskumov zariadení MAUNAWAI Pí nájdete tu: ENG, HUN.

Pi filter na vodu vodny kamen

Keramická vrstva Turmalín podporuje tvorbu prirodzenej klastrovej štruktúry a zvyšuje energetickú úroveň vody. Táto vrstva je zdrojom infračervených lúčov a záporných iónov, ionizuje (alkalizuje) a energetizuje vodu s ktorou sa dostáva do kontaktu. Jeho pôsobením sa molekuly vody stávajú organizovanejšími a naberajú menšie klastrové formy. Pôsobením keramickej vrstvy turmalínu sa zvýši viskozita vody o 10%. Turmalín je schopný vyžarovať hlboké infračervené lúče.

Infračervené žiarenie je čisté ohrievajúce žiarenie, ktoré odovzdáva svoju energiu molekulám v bunkách, tým zvyšuje energetickú úroveň tkanív a môže zapríčiniť súvisiace fyziologické javy ako napríklad zlepšenie prekrvenia, uvoľnenie svalov, znižovanie zápalu a tlmenie bolesti. Zvyšovanie produkcie enzýmov spôsobuje zlepšenie látkovej výmeny. Turmalínom ošetrená voda teda odovzdáva svoju frekvenciu molekulám nášho tela, tým aktivizuje bunky a ich látkovú výmenu.

Pi filter na vodu turmalin

Vďaka prirodzenej schopnosti kremeňa zmeniť usporiadanie častíc voda pretekajúca vrstvou kremeňa koralov naberá vlastnosti, ktoré dokáže získať voda v prírode v procese prúdenia. Táto vrstva značne zlepšuje kvalitu a príchuť pitnej vody. Minerály, ktoré sa v tomto procese uvoľňujú, napríklad vápnik a magnézium, majú pozitívny prínos pre zdravie buniek v ľudskom tele.

Pi filter na vodu kremen

Keramická vrstva PI®-Alcalina-Bio pridáva do vody minerálne látky vo forme stopových prvkov a pritom pomáha vytvoriť prirodzenú štruktúru vody (alkalizuje). Pí keramická vrstva dokáže uviazať malé nežiadúce molekuly a voľné radikály. Vyluhuje sa z nej malé množstvo železnatej a železitej soli (Fe2-,Fe3Cl5), ktoré sa nachádzajú aj v bunkovej vode. Špeciálne soli s obsahom železa majú veľký vplyv na fyziologické účinky a energetickú štruktúru vody. Dôsledkom toho je vznik chemických a bioenergetických vlastností ktoré sú charakteristické pre bunky nášho organizmu. Tieto soli sú zodpovedné za prenos informácií medzi bunkami, zabraňujú oxidácii a zároveň zvyšujú vitalitu buniek.

Magic Ball/Akcalina/BioCere keramické guľky ďalej znižujú rozmery klastrovej štruktúry vody, regulujú hodnotu PH a vracajú prirodzenú hladinu vápnika a horčíka.

Pi filter na vodu alcalina

Elektromagnetický energetizujúci proces na doladenie prirodzenej rovnováhy. V tejto fáze (Vrstva EM-keramika-vápnik) prichádzajú patentované keramické častice s obsahom vápnika z koralov. Tieto častice uvoľňujú do vody vápnik a priviažu na seba voľné ióny horčíka. Táto vrstva napomáha vytvoriť prirodzenú rovnováhu vápnika a horčíka vo vode a vytvára optimálnu biorezonanciu pre zdravý život.

Pi filter na vodu em keramika vapnik

Sango koraly

obsahujú viac ako 70 druhov kľúčových a iónových minerálnych látok a stopových prvkov. Okrem iného obsahuje i vápnik a horčík v prirodzenom pomere pre ľudský organizmus. Je to čistá prírodná látka získaná z koralov Sango v Okinawe, ostrova v blízkosti Japonska. Je to jediný koral na svete, v ktorom je obsah a pomer minerálnych látok takmer identický so štruktúrou, akú majú ľudské kosti. Sú schopné regulovať hodnotu PH, obsah minerálnych iónov a vo veľkej miere zvyšujú redoxný potenciál vody. Japonský vedci zistili, že voda ktorú konzumujú na ostrove Okinawa je jedinečná lebo obsahuje ióny stopových prvkov z týchto koralov. Konzumáciou vody sa dosahuje vynikajúca acidobázická rovnováha v organizme. Jedinečným obsahom stopových prvkov a minerálov je veľmi podobná telovej tekutine nášho organizmu.


Horský kryštál (kremeň)

je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme jeden z najúčinnejších liečivých kryštálov na svete. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Okrem toho ju dokáže výborne odblokovať. Vytvára elektromagnetické vlny, odstraňuje elektromagnetický náboj a zvyšuje redoxný potenciál vody.


Zeolit

je porózny biokatalyzátor ktorý uviaže aj také škodlivé mikromolekuly ako amoniak a arzén. Obohacujú vodu minerálnymi látkami a stopovými prvkami ktoré napomáhajú vytvoreniu jemne zásaditej Pí vody.


Magnetický filter

V poslednej fáze technológie prípravy Pí vody je inštalovaný permanentný magnet, ktorý nastaví optimálnu energetickú úroveň Pí vody podobnej bunkovej vody človeka.


Počas filtračného procesu Maunawai® sa Pí voda postupne naberá vlastnosti ktoré sú veľmi blízke vlastnosťami intracellulárnej kvapaliny vo vnútri buniek. Pí technológia optimalizuje chemické a energetické vlastnosti vody, upraví klastrovú štruktúru molekúl a umožní tým ľahšie vstrebávanie vody. Pí voda naberie hexagonálnu kryštalickú štruktúru, klastre budú obsahova ť 6 molekúl vody oproti ostatným vodám ktoré môžu mať 16 ba dokonca až 50 molekúl. Organizovaná malá klastrová štruktúra a optimálna energetická úroveň uľahčujú prienik molekúl cez bunkovú membránu.

organizacia vodyNakoniec uvádzame dva citáty bez komentára.
„... zväzky vody (klastre) pozostávajú zo stĺpovitých molekulárnych štruktúr. Pí technológia premení tieto štruktúry na malé šesťhranné (hexagonálne) klastre, ktoré veľmi ľahko preniknú šesťhrannými kanálmi bunkovej membrány, a tým veľmi ľahko vyvinú svoj blahodarný účinok, vymyjú nečistoty ...“ - (Water as Communicator - Institute of Heartmath Research Center).

„... starnutie je strata šesťhranných molekulárnych zväzkov vody organizmov, tkanív a buniek a zníženie obsahu vody celého organizmu. Keď znovu dodáme šesťhranné zväzky organizmu, zvyšuje sa nám vitalita, zníži sa proces starnutia a predídeme chorobám..."- (Molecular Water Environment Theory: - Dr. Mu Shik Jhon).
Prečítajte si aj článok o výrobe Pi vody: Výroba Pi vody, alebo článok o cene našej Pi vody: Cena MAUNAWAI Pi vody.

Potrebujete poradiť?

MojaPivoda, Sanimex s.r.o.
+421 918 653 461 (Po-Pia, 8-16 hod.)
gopayvisavisa electronverifiedmastercardmastercardmaestro
Facebook
2020 Sanimex s.r.o.
Vytvoril: BEST360.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk