Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Povedali o nás

Kanvica KINI bola vianočným darčekom. Spočiatku som si myslel, že je to len jedna z mnohých filtračných kanvíc, ale príjemne som sa sklamal. Voda je z nej taká svieža a chutná, že je radosť ju piť.
Peter F. (Dunajská Streda)
Odkedy som dostal KINI kanvicu, odvtedy som si nekúpil ani jednu minerálku. To je na jednej strane dobré, pretože som zo svojho života úplne vylúčil plastové fľaše a za druhé som za posledných 7 - 8 mesiacov ušetril veľa peňazí. Vážne. Hovorím o stovkách eur.
Zoltán M. (Šamorín)
Chcel som pre svoj domov kvalitnú filtračnú kanvicu, tak som začal hľadať online. Nakoniec ma presvedčila produktová brožúra na stránke mojapivoda a veľa ďalších informácií. Svoj výber neľutujem. Odkedy máme vodný filter K8, pijeme oveľa viac vody a menej sladkých nealkoholických nápojov. Niekedy ešte aj deti uprednostnia vodu.
František V. (Bratislava)
Nielenže vytvára chutnú vodu, ale je aj krásna. Mám KINI kanvicu a hoci som uvažovala o jej uložení do špajze, skladujem ju na kuchynskej linke.
Veronika V. (Nitra)
Kúpil som ju pre svoju mamu. Doteraz pila balónovú pi vodu, ale s 20-litrovým zásobníkom sa manipuluje ťažko a ona už mladšia nebude. Kanvica KINI sa jednoducho naplní vodou a za pár minút je čerstvá pi voda hotová. Doteraz funguje perfektne.
Lukáš P. (Dunajská Streda)
Je to super. Som rada, že som si ju kúpila. [kanvicu KINI]
Marianna K. (Trnava)
Balónovú pi vodu v kancelárii sme nahradili filtráciou vody pomocou PiPrime K8. Odvtedy pijeme oveľa chutnejšiu vodu. Už sa nehádame, kto vymení zásobník alebo kto práve zabudol objednať nový. Jednoduché a skvelé.
Bianka Š. (Bratislava)
Môžem len odporučiť. [kanvicu KINI]
Katarína R. (Dunajská Streda)

Potrebujete poradiť?

MojaPivoda, Sanimex s.r.o.
+421 918 653 461 (Po-Pia, 8-16 hod.)
gopayvisavisa electronverifiedmastercardmastercardmaestro
Facebook
2020 Sanimex s.r.o.
Vytvoril: BEST360.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk