Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Minerály, klenoty nášho tela

Minerály, základné klenoty nášho tela

mineraly v tele cloveka


Nikto nemôže poprieť, že naše telo je zázrakom. Je v neustálej prevádzke, stavia, obnovuje. Na to však potrebuje výživné látky: vodu, tuky, bielkoviny, cukry, soli a minerály.

Aj keď sú minerály v tele prítomné iba vo veľmi malom množstve (4 - 5%), ich prítomnosť je stále nevyhnutná a ich nedostatok môže spôsobiť vážne choroby.

Sú dôležitou stavebnou jednotkou našich kostí a zubov; tvoria zložky enzýmov, bielkovín, aminokyselín; regulujú srdcový rytmus, činnosť svalov a nervového systému, kyslosť nášho tela, hladinu vody; podieľajú sa na tvorbe krviniek ...


filtre Pi vody MAUNAWAI

Z dôvodu, že naše telo nedokáže produkovať minerály, musíme ich telu dodávať formou správnej výživy a dostatočným príjmom tekutín. Aj keď sa názory vedcov nezhodujú v dôležitosti konzumácie minerálnych vôd, nie je náhoda, že hociktorá z prírodných vôd obsahuje určité množstvo minerálov. Navyše, na základe mnohoročného výskumu Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) tvrdí, že pitná voda by mala obsahovať určité množstvo minerálov.


S čističmi vody Maunawai sa to dá ľahko dosiahnuť z pohodlia domova, pričom eliminujeme všetky nevýhody nákupu balenej minerálnej vody a bombovej PI vody:

  • nemusíme ich so sebou vláčiť
  • nemusíme sa rozčuľovať nad tým, kto vynesie to veľké množstvo plastových fliaš
  • neprispievame k tomu, aby našu Zem zamorilo ešte viac plastových fliaš
  • nemusíme sa báť, aká je voda čerstvá alebo či je bomba, v ktorej vodu dostávame, čistá
  • v minerálnej vode konzumovanej našou rodinou a deťmi nebudú mikroplasty
  • nemusíme sa báť toxických látok uvoľňovaných z plastu
  • nie je to také drahé (článok)
a dostaneme nielen minerálnu vodu, ale vodu:

Voda predstavuje samotný život. Tvorí asi 60 - 70% tela priemerného dospelého človeka (článok). Vydržíme bez nej iba 3-4 dni. Môžeme teda s istotou povedať, že voda je pre nás najdôležitejšou „živinou“. Preto si pri rozhodovaní, aký druh vody poskytneme našej rodine a sebe, vyberajme opatrne.Prečítajte si aj časté otázky a odpovede o Pi vode: Časté otázky, alebo článok o cene našej Pi vody: Cena MAUNAWAI Pi vody.

Potrebujete poradiť?

MojaPivoda, Sanimex s.r.o.
+421 918 653 461 (Po-Pia, 8-16 hod.)
gopayvisavisa electronverifiedmastercardmastercardmaestro
Facebook
2020 Sanimex s.r.o.
Vytvoril: BEST360.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk