Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. ESHOP
  3. MAUNAWAI® PIPRIME K8

MAUNAWAI® PIPRIME K8

PIPRIME K8 Gravírovaná nádoba

Filtračný Systém PI®PRIME K8 pre domácnosti a kancelárie je ideálnym riešením pre väčšiu spotrebu vody. Dodáva sa kompletne s keramickým filtrom, filt... celý popis
Dostupnosť
Skladom
piprime
439,95 €
366,63 €
bez DPH
ks
Kalkulačka splátok HomeCredit
Kompletné špecifikácie

Filtračný Systém PI®PRIME K8 pre domácnosti a kancelárie je ideálnym riešením pre väčšiu spotrebu vody. Dodáva sa kompletne s keramickým filtrom, filtračnou kazetou PI®PRIME K8 a filtrom vodného kameňa. Vrchná nádoba je z vysoko kvalitného SAN plastu a spĺňa všetky celosvetové požiadavky na plasty prichádzajúce do styku s potravinami. Spodná zásobná nádoba na pitnú vodu je zo skla, ktorú vyrábajú ručne, skúsení českí majstri sklári.

Filtračný systém zariadenia ​​​zmäkčí vodu, zachytí všetky nečistoty a nežiadúce látky a následne revitalizuje vodu pomocou keramických gulôčok, ktoré dodajú Vašej Pí vode životu potrebné minerály ako horčík a vápnik a premenia štruktúru molekúl vody pre optimálne využitie bunkami nášho organizmu. Sledujte premenu vody z vodovodu na čistú a zdravú Pí vodu.

 

Stupne čistenia:

1) Keramický predfilter

Póry keramického filtra majú priemer len 0,2 μm, takto sa filtrujú okrem pevných častíc, ako piesok, prach, hrdza a bahno, aj baktériá.

keramický filter

2) Filter dusičnanu vápenatého (PAD)

Efektívne odstraňuje vodný kameň, dusičnany, anorganický vápnik a horké soli, ako aj iné chemické nečistoty z vody.

PAD filter

3) Filtračná kazeta K8

Centrálna jednotka  systému čistenia vody MAUNAWAI®  je viacstupňová filtračná kazeta PIPRIME® K8, ktorá pozostáva z nasledujúcich častí:

  • Špeciálne High-Tech častice aktívneho uhlia - Táto časť filtra efektívne pohlcuje množstvo chemických látok, ťažké kovy, stopy po pesticídoch a hormonálnych liekoch.
  • Turmalín-keramická vrstva - napomáha tvorbe prirodzených klastrov vody, dokáže zvyšovať energetickú hladinu vody prostredníctvom dlhovlnného infračerveného žiarenia. Navyše vyžaruje negatívne nabité ióny, čo prospieva zdraviu.
  • Vrstva kremeňa koralov - Vďaka prirodzenej schopnosti kremeňa zmeniť usporiadanie častíc voda pretekajúca touto vrstvou naberá vlastnosti, ktoré dokáže získať voda v prírode v procese prúdenia.
  • Vrstva biokeramických gulôčok a zeolitu - Sú to biokatalizátory s vysokou porozitou, uviažu aj také škodlivé mikromolekuly ako napr. amoniak a arzén a takto spolu optimalizujú energetizáciu.
  • EM keramika a vápnik - Efektívne mikroorganizmy stabilizujú väzbu medzi vápnikom a horčíkom vo vode, čim sa dosiahne prirodzená rovnováha v bunkách.

filtrácia Pi vody

 

4) Magnetická fáza

Magnetický ventil, ktorý vytvára a stabilizuje jemné magnetické pole vody.

magnetická fáza

Zariadenie NEPOHLCUJE minerály, ktoré sú pre ľudský organizmus užitočné, ale optimalizuje ich pomer a harmonizuje pitnú vodu.

 

Čo obsahuje balenie?
- nádoba 
- PAD (dusičnan vápenatý) filter na 1 rok 
- keramický filter na 1 rok
- filtračná kazeta k8 na 1 rok
- návod na obsluhu

 

Rozmery:

Výška: 55 cm
Priemer: 30 cm

Kapacita nádob

Plniaca nádrž: 4 litre
Nádrž Pi vody: 8 litrov

Čas filtrácie

Čas filtrácie značne závisí od prietoku vody cez keramický filter - od miery zanesenia.
Čas prietoku sa v závislosti od výšky naplnenia a kvality vody cca. 90-120 minút/ 8 litrov.

Životnosť filtrov:

Keramický filter: cca. 1 rok ( záleží od tvrdosti vody)
PAD: cca 3 mesiace
PiPrime K8 PI-filter: cca. 6-12 mesiacov rok ( záleží od tvrdosti vody)

 

Všeobecná dvojročná záruka sa vzťahuje na všetky súčasti zariadenia. Filtračné moduly ( PIPRIME filter, Filter vodného kameňa-PAD ) majú zvláštnu garanciu 30 dní. Záruku si môžete uplatniť pokladničným blokom, alebo faktúrou.

Potrebujete poradiť?

MojaPivoda, Sanimex s.r.o.
+421 918 653 461 (Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
gopayvisavisa electronverifiedmastercardmastercardmaestro
Facebook
2020 Sanimex s.r.o.
Vytvoril: BEST360.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk